JIČÍN - PO až PÁ od 15.30 hod. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. na "zubním středisku" v lípách, tel. 0433/582 111.
NOVÁ PAKA - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. na poliklinice, tel. 0434/621 082.
HOŘICE - PO až PÁ od 15.30 h. do 7.00 h. SO od 7.00 h. až PO do 7.00 h. v Městské nemocnici, tel. 0435/623 611.

HOŘICE
- MUDr. Jitka Hanousková, tel.: 0435/621 851.

Před odjezdem k lékaři si na jeho tel. nebo na tel. LSPP ověřte, zda si nevyměnil službu s kolegou.

Kuřecí Frikassée

(6 porcí) kuře o váze asi 1,5 kg rozkrájené na porce, 1-2 mrkve, 1 cibule, 80g másla, sklenka bílého vína, 15g žampionů, 2 žloutky, 1 citron, sůl, pepř, svazeček koření (petrželka, libeček, rozmarýn, tymián)

Ve velkém hrnci uvedeme do varu 1,5 litru vody se svazečkem koření s karotkou a cibulí nakrájenými na kolečka. Přidáme rozkrájené kuře a vaříme 20 minut. Maso poté vyjmeme, necháme okapat a dobře osušíme. V kastrólu rozpustíme máslo, vložíme na něj kuře a několik minut zapečeme tak, aby zůstalo nezabarvené. Zalijeme bílým vínem a sklenicí vývaru, osolíme a opepříme. Uvedeme do varu, poté stáhneme oheň a přikryté dusíme zvolna ještě 30 minut. Porce kuřete vyjmeme a uchováme v teple. Omáčku prolisujeme a přistavíme na prudký oheň. Vaříme tak dlouho, aby se objem omáčky zmenšil o třetinu. Poté dáme do misky žloutky, k nimž všleháme omáčku. Vše ještě ochutíme citrónovou šťávou. Jako příloha jsou vhodné různé noky nebo jemný karlovarský knedlík.

Dobrou chuť

Malá kopaná

Výsledky zápasů - 21.1. Jičín

FK Forman Jičín - Ronal Jičín 4:3 (2:1) Nejdůležitější zápas tohoto hracího dne se hrál v 15.00. Ronal pokud chtěl postoupit mezi první čtyřku, musel zvítězit. Jeho hráči hned od začátku vyvinuli velký tlak a v prvních dvou minutách mužstvo dvakrát zahrozilo Kalendou. Ve 3. minutě to byl ale Břeský, který dostal Forman do vedení. V 7. minutě opět Kalenda zblízka vystřelil, ale jeho střela šla pouze od tyče do tyče a k brankaři. Za minutu nato po chybě hráčů Ronalu se zrodil rychlý protiútok a Klička zvýšil na 2:0. V těchto chvílích Forman velice dobře bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. V 11. minutě se ale prosadil Květenský, který před bránou soupeře doslova na pětníku vyškolil obránce, položil i brankaře a nahrál před prázdnou bránu Voborníkovi, který snížil. V 7. minutě druhého poločasu šli Květenský s Kalendou sami na brankaře a prvně jmenovaný vyrovnal. V 9. minutě vystřelil Břeský. Střela šla do tyče a Beneš dorazil (3:2 pro Forman). Ve 13. minutě rozehrával Šula roh a Břeský korunoval svůj výkon druhou brankou (4:2). Ronal se snažil, ale brankář Šuk chvílemi doslova čaroval a v 15. minutě mu po střele Kalendy opět pomohla tyč. V 18. minutě sice Květenský svým druhým gólem snížil na rozdíl jedné branky, ale Forman nakonec toto těsné vedení uhájil do konce zápasu. Fakta - branky: Břeský 2x, Klička 1x, Beneš 1x - Květenský 2x, Voborník 1x.

Hekťák Hořice - Continental Teves 8:1 (4:1) L.Nečesaný 3x, M.Nečesaný a Marek 2x, Palina 1x - Kopecký 1x. Continental Teves - FC Kopec 1:4 (0:1) Stránský 1x - Kaláb 2x, Petr Kunt a J.Kořínek 1x. Hekťák Hořice - FC Kopec 6:1 (3:0) M.Nečesaný 3x, L.Nečesaný 2x, Kroupa 1x - Zeman 1x. FK Forman Jičín - Hekťák Hořice 3:14 (3:6) Portyš 2x, Babák 1x - Marek 9x, M.Nečesaný 3x, L.Nečesaný 2x. FK Forman Jičín - FC Kopec 3:3 (1:2) Portyš 2x, Morávek 1x - Pavel Kunt 2x, Kořínek 1x. Rozhodčí: Styblík.

11.Continental101098:583

O pořadí na 4. až 5. místě rozhodoval za prvé vzájemný zápas, za druhé větší počet branek vstřelených ve vzájemném zápase a za třetí celkový počet vstřelených branek. O pořadí na 8.-9. místě rozhodoval vzájemný zápas.

Nejlepší střelci: 1. Marek (Hekťák) 25 gólů, 2. Machačka (Miletín) 21, 3.Květenský (Ronal) 19, 4. M.Nečesaný (Hekťák) 18, 5. Portyš (Forman) 17, 6.J.Tóth (Flamengo) 16.

(red)

Derby minižákyň

Nová Paka - Ve dvou utkáních oblastního přeboru minižákyň přehrály mladé novopacké adeptky basketbalu bez problémů domácí lomnické minižákyně.

Sokol Lomnice - Sokol Nová Paka 21:42 (4:11, 3:12, 1:10, 6:9) Vilušinská 13, Podlipná 9, Kazdová 6, Nálevková a Doležalová po 4, Macounová, Matoušová a Kalfařová po 2.

Sokol Lomnice - Sokol Nová Paka 12:51 (4:14, 3:17, 5:14, 0:6) Vilušinská 14, Podlipná 12, Macounová, Matoušová a Kazdová po 6, Doležalová 3, Kalfařová a Nálevková po 2.

(bas)

Basketbal: mladší žáci nadělovali

SK Týniště n/O - BSK TJ Jičín 36:106 (4:28, 9:31, 17:13, 6:34) a 13:113 (10:24, 8:23, 4:25, 4:32) Opět to byla bezproblémová utkání, ve kterých dal trenér Streubel více příležitosti méně vytíženým hráčům. Body v prvním utkání: Kredvík 26, Holas 22, M.Mužík a M.Tománek po 16, Kropáček 9, Veselý 8, Chvojka 6, Zmátlík 2, P.Tománek 1. V odvetě pak: Kredvík 22, M.Tománek 21, Holas a Kropáček po 16, M.Mužík 11, P.Tománek 9, Veselý a Zmátlík po 8, Chvojka 2.

(kk)

Kvasničková a Kapucián bowlingovými přeborníky

Jičín - V pátek 12. ledna se uskutečnil v jičínském areálu přebor SKK Jičín v bowlingu za účasti 31 hráčů a hráček. Účastníci byli rozděleni do 8 skupin. Muži byli rozděleni do 6 skupin a ženy sehrály svoji soutěž samostatně (2 skupiny). U mužů postupovali pouze vítězové a dva nejlepší dle výkonu, u žen vždy první dvě.

Muži - semifinále A: 1.Soukup 171, 2.Řehák 158, 3.Křivka 145, 4.Langr 108. Semifinále B: 1.Streubel 201, 2.Kapucián 192, 3.Pavlata 191, 4. Egrt 178. Zápasy o postup do finále: Kapucián 184 - Soukup 155 a Řehák 201 - Streubel 174. Finále: Kapucián 169 - Řehák 154. V.Řehák nedokázal zopakovat předešlé výkony, a tak se díky pevnějším nervům novým přeborníkem stal překvapivě J. Kapucián. Boj o třetí místo pro sebe v koncovce rozhodl J.Soukup (192).

Ženy - zápasy o postup do finále: Kolářová ml. 172 - Kolářová st. 147 a Kvasničková 137 - J.Kolářová 136. Finále: Kvasničková 136 - Kolářová ml. 131. Poslední nepovedený hod Marcely Kolářové rozhodl o titulu pro nejvyrovnanější hráčku dne, která se vešla ve všech třech startech do rozdílu jedné kuželky, Marii Kvasničkovou. I boj o třetí místo byl velmi vyrovnaný, nakonec však vyhrálo mládí v podání Jitky Kolářové (165).

(red)

Družstvo Silnice Jičín A obhájilo loňské prvenství

Jičín - Jubilejní 25. ročník turnaje neregistrovaných v kuželkách ukončila v pátek svými zápasy družstva 1. a 2. ligy mužů. Družstvo Silnice Jičín A obhájilo loňské prvenství. Do 1. ligy postupují Rento Jičín a AGS Jičín. Muži - 1.liga: Silnice Jičín B - Lišáci 810:0 (Mazáček 212) Obě družstva sice měla jistý sestup, ale je škoda, že se Lišáci k závěrečnému utkání nedostavili. ZS Podůlší - JVZ Elektro 925:872 (Josef Kolář 254 - Pavel Jandera 230) Utkání výborné úrovně pro sebe rozhodl vyrovnanější tým ZS Podůlší. Silnice Jičín A - Natex Jičín B 922:877 (Jaroslav Novotný 239 - Vladimír Štrauss 226) Družstvo Silnice Jičín A podalo opět vynikající výkon a nenechalo nikoho na pochybách, kdo obhájí loňské prvenství. Natex Jičín A - ČSAD Jičín A 844:813 (Miroslav Bureš 227 - Klapka 222) Utkání skončilo trochu překvapivým výsledkem, ovšem slabý výkon obou družstev jim zhoršil celkový průměr. 2.liga: Tatra - SKP Jičín 818:758 (Leština 236 - Kučírek 218) Důležité utkání, ve kterém se rozhodovalo o udržení v druhé nejvyšší soutěži. Neu leasing Brada A - Telecom A 896:863 (Nekvasil 238 - Fejfar jun. 233) Dramatické utkání velmi vysoké úrovně. Teoreticky se hrálo o druhé postupové místo do nejvyšší soutěže. AGS Jičín - Helagra Jičín 906:856 (Chvojková 249 - Rosůlek 230) Velice dramatický závěr 2. ligy. Tým AGS utkání po psychické stránce zvládl na výbornou a nakonec po si po zásluze vybojoval postup. Rento Jičín - PPT Hradec Králové 893:798 (Šedivý 232 - Klacek 224) Rento Jičín podalo opět velmi dobrý výkon a bude jistě oživením nejvyšší soutěže.

8.PPT Hradec Králové8042

1. ligu opouštějí družstva Silnice Jičín B a Lišáci. Do 1. ligy postupují Rento Jičín a AGS Jičín, 2. ligu opouštějí PPT Hradec Králové a Helagra Jičín.

(fk)

Stolní tenis

Jičín - V pátek 19. ledna se uskutečnil v jičínském K-klubu 5. turnaj ve stolním tenisu pro žáky základních škol a primy až kvarty víceletých gymnázií. V kategorii mladších (6.ročník ZŠ a mladší) se prezentovalo celkem 9 hráčů a v kategorii starších (7.-9. ročník ZŠ) 10 hráčů. Systém soutěže byl pro obě kategorie stejný. V základní části turnaje se účastníci střetli ve dvou skupinách systémem každý s každým, první dva pak postoupili do finálové skupiny (o 1.-4. místo) a další dva se střetli o 5.-8. místo.

Konečné pořadí - mladší žáci: 1.Pavel Hlaváček (LG/prima), 2. Tomáš Kudrnáč (1.ZŠ/5.třída), 3.Ondřej Skřivánek (4.ZŠ/6.), 4. Michal Bilanský (2.ZŠ/4.). Starší žáci: 1.Michal Petrgál (4.ZŠ/9.), 2.Radek Pažout (1.ZŠ/7.), 3.Martin Štolc (3.ZŠ/9.), 4. Pavel Šrotýř (Libáň/8.).

Další turnaj se koná v pátek 9. února. Prezentace je od 13.30 do 14.00 hodin.

(mr)

Neregistrované kuželky

Jičín - Turnaj neregistrovaných družstev v kuželkách pokračoval dalšími zápasy. Odehráno již mají družstva 1.,2.,3.A a 3.B ligy mužů, dohrávají se zápasy nižších skupin a svoje soutěže dohrávají také ženy.

ŽENY - 1.liga: Nemocnice Jičín - Neu leasing Brada A 834:714 (Albrechtová 229 - Nekvasilová 213), Japimex - Okresní úřad 768:690 (Bulíčková 206 - Smolíková 194). 2.liga: ASPV Jičín A - Domácí potřeby 715:569 (Kiričuková 220 - Soňa Novotná 165). 2.liga: Malpa - Šmoulinky 682:673 (Dlabolová 193 - Horčičková 195), Hakoss - LPM Jičín 669:667 (Matoušová 198 - Žďárská 178). 3.A liga: MěÚ Jičín - Brada B 697:692 (Jitka Šolcová 214, Jana Babáková 212 - Abelová 205), VZP Jičín - Lvice Lužany 573:456 (Zelingerová 177 - Poznerová 127), Lišáci - SPV Jičín B 786:543 (Kvasničková 215 - Korelová 167), Fernetky - Horolezkyně Lomnice 672:651 (Kosáková 175 - Stránská 196), Farma Rubín - 4.ZŠ Jičín 707:0 (Kučerová 214). 3.B liga: Lepařovo gymnázium - Plynárny 702:581 (Hrušková 207 - Brendlová 187), Silnice Jičín - Finanční úřad 730:691 (Málková 222 - Fantová 179), Hostinec Na rychtě - Šup team 598:580 (Drahoňovská 185 - Tlapáková 164), Telecom Jičín - Aris Jičín B 675:632 (Kubíčková 181 - Bobková 166).

MUŽI - 3.A liga: Agrodružstvo Staré Místo - Aris Jičín 792:777 (Roman Brixí 230 - Štěpánek 224), Agropodnik - SUS Jičín A 813:758 (Calka 227 - Vlk 215), VŘSH - ČSTV Jičín 841:778 (Zatloukal 213 - Smrž 212). 3.B liga: Sousedi Bystřice - ČD Kopidlno A 802:791 (Zajíček 208 - Albrecht 208), Vkus Jičín - Házená Jičín 829:798 (Vídeň 220 - Aleš Babák 225), Tenis Jičín - Agip Jičín 804:729 (Suchánek 230 - Petr Vít 213). 4.B liga: Projekce Valdice - Lepařovo gymnázium 750:670 (Tománek 208 - Kučera 201), Vidláci - Nemocnice Jičín 811:754 (Tomáš Babák 218 - Šrotýř 196). 4.C liga: Japimex - Telecom D 805:761 (Milan Janko a Ivan Janko 221 - Erlebach 204). 5.B liga: Kůrana Sedliště - Cyklo Souček 865:863 (Václav Dědina 239 - Stránský 227), Hasiči Milíčeves - VO Vesko 767:633 (Gabriel 206 - Lejsek 181). 5.C liga: Gambrinus - Draci 643:623 (Martin Klíma 196 - Žďárský 170), Šutr Man Hořice - Ostroměř 856:777 (Junek 240 - Zeman 214). 5.D liga: Šmaspol Hořice - MěÚ Jičín (Gál 216 - Peregrínová 214). 5.E liga: Agrokomerz - Elos Valdice 765:722 (Kuchař 216 - Radek Tomášek 204), Rasáci - Lábkové 803:717 (Petr Myška st. 207 - Dlouhý 192). 5.F liga: Zemos Jičín - 4.ZŠ Jičín 824:784 (Kotrouš 241 - Kypr 219), CS Kontakt - Mave Soběraz 745:738 (Pícek 190 - Jindra 210), Stavoka Kosice - Nápoje Vegana 758:737 (Chramosta 210 - Karban 207). 5.G liga: Brada B - ČOV Jičín 760:688 (Ženatý 241 - Janeček 192), ČD Jičín - Apel Jičín 702:681 (John 193 - Škobis 219), Šavle team - Besta Milíčeves 759:611 (Michal Zikmund 200 - Dušan Šulc 175). 5.H liga: Ronal Jičín - ČD Semily 733:694 (Libor Muška 194 - Janata 199), Rapa dog - Vědunka tým 663:635 (Holec 189 - Krouza 182).

Dnes (26.ledna) se hraje: od 14.45 hod. Zemos - CS Kontakt, Cyklo Souček - Tabák Týna, 16.30 hod. SPŠ Jičín A - Sklárny Bělá, Hasiči Milíčeves - Kůrana Sedliště, 18.15 hod. Mave Vršce - Farma Rubín, Libáň - SK Rum, 20.00 hod. Algida - ČD Turnov, Hakoss Valdice - Telecom B.

(fk)

Rozhodly poslední vteřiny

Dvůr Králové - Třetiligová soutěž basketbalistů udělala o minulém víkendu tečku za svojí první polovinou.

TJ Dvůr Králové n/L - BSK TJ Jičín 83:85 (17:23, 19:14, 16:19, 31:29) Oba celky šly do zápasu s naprosto vyrovnanou bilancí a o lepším tabulkovém umístění domácích rozhodovalo skóre. Čekal se tedy naprosto vyrovnaný souboj a toto očekávání se do posledního puntíku splnilo. Do zápasu vstoupili lépe hosté a na konci 3. minuty vedli 5:8 a naznačili, že nepřijeli prohrát. Mezi 4.-9. minutou se karta sice poněkud obrátila, domácí tým šel do vedení, ale pouze nepatrným bodovým rozdílem (11:8, 13:10, 15:13, 17:16). V posledních dvou minutách si ale Jičín nahrál slušný šestibodový náskok. Po přestávce domácí kontrovali a bylo vyrovnáno 23:23. Hosté soupeři brnkali na nervy, drželi si stále mírný náskok, ale v závěru dvěma zbytečnými chybami v rozehrávce dovolili domácím lacino snížit na 36:37. Třetí čtvrtina začala trojkovou přestřelkou. Na dvě domácího Haška odpověděli vzápětí T. Banýr a J. Nádvorník a z případného zvratu zase nic nebylo. V závěru této části přidal T.Banýr další trojku a k ní pak ještě úspěšně proměnil dva trestné hody. Do poslední desetiminutovky se tedy šlo za stavu 52:56 a souboj vrcholil. Za stavu 60:64 se probudili domácí fanoušci a vyhecovali svůj tým k rozhodujícímu náporu (68:64). Nic však nebylo rozhodnuto a stav se měnil podle toho, kdo byl zrovna u míče. Dvě minuty před koncem Jičín vedl 73:75, ale opět nastal zvrat (80:75) a situaci Jičína zkomplikoval odchod O.Stěhulky (5OCH). Nervák pokračoval až do konce. Deset vteřin před koncem byl stav 83:83. Tři vteřiny před koncem střelu J.Nádvorníka, která skončila na obroučce, úspěšně "dopíchnul" M.Banýr a zajistil tak Jičínským vítězství 83:85. V tabulce si tak po tomto vítězství Jičín s Dvorem Králové vymění třetí příčku tabulky.

Fakta - body Jičína: T.Banýr 24, O.Stěhulka 18, M.Banýr 17, P.Novák 13, T.Brunclík a J.Nádvorník po 5, M.Šatný 3. OCH - 22:25 (nedohráli O.Stěhulka a T.Brunclík), trestné hody - 31/23:16/13, trojky - 2:11.

V příštím kole hostí hráči BSK TJ Jičín na domácí palubovce Slávii VSK Liberec (sobota 3.února) a o den později celek Kralup.

(kk)

Prořídlá sestava Novopackých

HC Opočno - BK Pivovar Nová Paka 5:1 (1:1,2:0,2:0)

Nová Paka - S prořídlou sestavou odjíždělo novopacké družstvo na soupeřův led do Opočna. Ve fakultní nemocnici v Hradci Králové prodělal operaci kolenních vazů Petr Kolovratník a je tak po zbytek sezóny vyřazen ze hry. Pro nemoc neodjeli Jirka Langmajer a Pavel Vondrák.

Přesto to byli hosté, kdo v první třetině udával tempo hry. Vytvořili si více šancí, ale do vedení se dostali domácí zásluhou Felcmana ve čtvrté minutě, kdy si první hráč hostí Rychlovský odpykával trest. Ironií je, že Novopačtí byli lepší i v oslabení, ale nahodilý protiútok znamenal tři vteřiny před koncem trestu vedoucí branku domácích. V sedmnácté minutě poslal kotouč z rohu útočného pásma Pavel Šmika na Kubálka, který střelou bez přípravy vyrovnal. Pak přišly špatné chvilky hostujícího družstva, kterým byl zraněn nejprve Petr Herbst a zakrátko jej následoval Josef Křížek. Fauly proběhly bez potrestání. O deseti hráčích bojovali Novopačtí zarputile dál. V úvodu druhé třetiny chybovala dvojice bránících hráčů Luboš Kolovratník s Petrem Křížkem, když nechali mezi sebou projet Slezáka, který se štěstím Klika překonal. O minutu později byl vyloučen L. Kolovratník, hosté se ubránili, ale domácí již začali více útočit a ve dvacáté páté minutě zvýšili vedení Herzánem. Do konce třetiny si hokejisté prakticky nezahráli v normálním počtu. Do poslední části nastupovala obě družstva za nezměněného stavu. Šance na snížení si hosté vypracovali, ale Kubálek, Nedomlel ani Rychlovský neměli dostatek štěstí. Navíc po celý průběh utkání bránilo kombinační hře sněžení. Takže domácí hrající v plné sestavě měli dobré podmínky na úspěšný výsledek. Místo snížení tedy přišla v padesáté druhé minutě branka domácích. Pět minut před závěrem využili domácí konečně již několikátou přesilovou hru. Utkání dohrál domácí kolektiv v euforii. Branky BK: Kubálek, as. Šmika - Herzán 2, Felcman, Slezák a Černík. Vyloučení: 6:12, využití: 2:0. Rozhodčí: Havelka - Kerfurt, Řezníček. Diváků: 200. Sestava BK: Klik /Brendl/ - J. Křížek, Hodonský, P. Křížek, Karban - J. Sucharda, Herbst, Kubálek - L. Kolovratník, Nedomlel, Rychlovský - P. Šmika, Rejthárek.

BK Pivovar Nová Paka - Stadion Nový Bydžov 6:0 (2:0,1:0,3:0)

Utkání 17. ledna začalo k překvapení domácích ze strany Nového Bydžova velmi pomalu. V desáté minutě obléhal první útok domácích Bělouškovu branku. Střelu Herbsta ještě stačil gólman vyrazit, ale pohotová dorážka Kubálka si cestu do sítě našla. O minutu později se trochu mezi hráči zajiskřilo. Domácí měli příležitost přesilové hry čtyři ku třem. Ovšem netrvala dlouho. Faulem je o ni připravil Sucharda. Po skončení trestů se Nová Paka dostala do dvoubrankového vedení zásluhou dorážky Herbsta.

V druhé části se hosté soustředili na hru. Nový Bydžov si vytvořil převahu. Ovšem domácí gólman Klik byl vždy na místě. Počet střel se v této části otočil ve prospěch hostujícího kolektivu. Krátce před koncem druhé třetiny se dostal druhý útok domácích do útočné třetiny. Po kombinaci Luboše Kolovratníka s Pavlem Vondrákem se dostal ke kotouči Nedomlel, který si vysoký kotouč zpracoval rukou a následnou střelu poslal k levé tyči překvapeného Bělouška. Ve čtyřicáté páté minutě se kombinačně prosadili Kolovratník s Vondrákem a z jejich střeleckého pokusu těžil v tomto utkání šťastný střelec Nedomlel. Poté se vyznamenala třetí řada domácích. Obraně pomáhající Pavel Šmika se dostal před Klikovou brankou ke kotouči. Ve středním pásmu pohotově najíždějící Rychlovský od něho dostal kotouč, který posunul na rychlého juniora Suchardu. Jeho samostatný nájezd skončil brankou. V padesáté třetí minutě byl Herbstem vyslán do brejku útočný Kubálek, ale jeho střela pouze procedila Bradnovy betony. Nejrychlejší u kotouče za jeho zády byl Langmajer, který kotouči dal správný směr. Pak se domácí více věnovali udržení čistého konta, které si Klik svým výkonem plně zasloužil. Branky BK: Nedomlel 2, Kubálek, Herbst, Sucharda a Langmajer, as. Herbst 2, L. Kolovratník 2, Vondrák 2, Kubálek, Šmika a Rychlovský. Vyloučení: 8:7 a OT Kraus, 2 x M. Čížek, OK Miškář. Využití: 0:0. Rozhodčí: Horák - Machačka, Antoš. Diváků: 320. Sestava BK: Klik /Brendl/ - J. Křížek, Hodonský, P. Křížek, Karban - Langmajer, Herbst, Kubálek - Nedomlel, L. Kolovratník, Vondrák - Šmika, Sucharda, Rychlovský /Rejthárek/.

(bš)

Vrcholí halová soutěž

Jičín - Jičínští starší žáci vedou po 10 kolech halovou mistrovskou soutěž pozemních hokejistů. Příští dvojkolo rozhodne o vítězi soutěže a o postupujících na závěrečný turnaj o mistra České republiky.

9.kolo: Slávie Praha B - HC Jičín 3:5 (3:3) Branky Jičína: Marek Hlaváč 3, Adam Feit 2. 10.kolo: HC Jičín - President Praha 6:0 (3:0) Branky Jičína: Marek Hlaváč 3, Petr Bryscejn 2, Láďa Toráč 1. Sestava Jičína: Adam Berný - Petr Bryscejn, Adam Feit, Marek Hlaváč, Michal Drahoňovský, Jan Květenský, Láďa Toráč, Matěj Kendík. Trenér - Roman Táborský.

Příští dvoukolo se hraje 3. února v Kostelci nad Černými Lesy - zápasy Jičínských: Bohemians Praha - HC Jičín 11.40 (11.kolo), HC Jičín - České Budějovice 15.40 (12.kolo).