Nové Noviny č. 5/012. února 2001str. 12

Vítězství v závěru základní části druhé ligy

Nová Paka - Bez tří hráček základní pětky nastoupily o minulém víkendu novopacké sokolky v hale hradeckého sokola k posledním dvěma utkáním základní skupiny druhé ligy.

Sokol Hradec Králové B - Sokol Nová Paka 72:80 (17:16, 23:20, 16:25, 16:19)

Základní pětce sokolek ve složení Petra Kalendová, Paurová, Borůvková, Křížková a Urbanová se velmi brzy podařilo získat náskok osmi bodů (13:5). Bohužel vedení si podržely pouze do 9. minuty druhé čtvrtiny, ve které již byl nerozhodný stav 14:14. Poslední část prvé čtvrtiny patřila domácím basketbalistkám, které prvou desetiminutovku vyhrály o jeden bod. V úvodu druhé čtvrtiny sokolky opět převzaly iniciativu a ve 4. minutě již na ně ukazatel vesele blikal pětibodovým vedením (22:27). Jak snadno získaly, tak také ztratily a z palubovky v polovině utkání odcházely s mankem několika bodů. Devět nula ve prospěch sokolek v prvých dvou minutách třetí čtvrtiny znamenalo okamžitě jejich pětibodové vedení, které se sice ještě podařilo hradeckým hráčkám obrátit na 46:45, ale to bylo z jejich strany prakticky vše. Sokolky opět odskočily o pět bodů, které byly velmi dobrým vstupem i do poslední čtvrtiny, ve které již vítězství dokázaly obhájit. Body Nová Paka: Křížková 23,8/3,2, Kalendová 22, 1x3, 7/5,5, Borůvková 6,1x3,4/3,0, Urbanová 9,2/1,4, Fejfarová 6,1x3,2/1,3, Doubravská 5,2/1,5, Paurová 9,2/1,5, Jislová 0,0,2, Čapková 0,0,1. Trestné hody 27/17:27/15, trojky 2:3, fauly 23:27, pět osobních chyb 2:3 (Doubravská 30, Paurová a Kalendová 40). Rozhodčí Bradáč a Šedivý.

Sokol Stěžery - Sokol Nová Paka 64:75 (11:15, 18:15, 19:19, 18:26)

Sokolky si, vědomy již tří letošních vítězství na celkem Stěžer, nastoupily s odhodláním překonat i tuto poslední překážku základní části. V sedmé minutě vedly novopacké basketbalistky 11:5, ale ve druhé desetiminutovce domácí hráčky stáhly rozdíl na pouhý bod. Ve druhém poločase díky větší bojovnosti a vytrvalosti získávaly Pačačky bod za bodem, ale bohužel v 6. minutě poslední desetiminutovky vedly opět o pouhý jeden bod, když ukazatel signalizoval 57:58. Poslední čtyři minuty vyhrály basketbalistky Nové Paky 18:8, čímž rozhodly o svém vítězství. Body Nová Paka: Kalendová 16,6/4,4, Křížková 15,7/5,4, Borůvková 14,1x3,6/5,3, Fejfarová 13,1x3,4/4,1, Paurová 9,3/1,1, Doubravská 8,4/2,3, Urbanová 0,0,7, Jislová 0,0,3, Čapková 0,0,2. Trestné hody: 28/14:30/21, trojky 2:2, fauly 12:23. Rozhodčí Bradáč a Šedivý.

(bas)


Jičín sbírá důležité body

HC Jičín - HC Havlíčkův Brod B 5:2 (0:0,3:0,2:2)

Jičín - V dalším zápase I.VčL hostili 24. ledna hokejisté HC Jičín v boji o záchranu celek HC Havlíčkův Brod B/Světlá nad Sázavou.

Už ve 38. vteřině utkání seděl na lavičce trestaných jičínských hráč. Naštěstí se to obešlo bez následků na skóre. V zápětí byli vyloučeni hráči soupeře, ale Jičínským se nepodařilo přesilovku využít, i když hráli pět na tři. Přitom dvakrát puk zazvonil o tyčku soupeřovy branky. Teprve ve 28. minutě využil jičínský D.Charypar přesilovku z přihrávky Pěnkavy. V končící 32. minutě přidal druhou branku Jičína Hradec, nahrával Kapoun. Třetí branku domácích přidal 22 vteřin před koncem druhé třetiny Šír. Po nádherném úniku přes celé hřiště přesně trefil skulinku mezi tyčkou a nohou brankaře. Na začátku třetí třetiny byli během 5 minut na lavičce trestaných tři domácí hráči. Toho využili hosté ke vstřelení prvního gólu. Jenže ještě během tohoto oslabení dokázali domácí přidat čtvrtý gól z hole Dušičky po přihrávce Hradce. Hosté se ale nevzdávali a o pět minut později snížili na 4:2. V polovině 53 minuty vstřelil pátý gól Jičína Pěnkava, přihrával D.Charypar. Přestože v končící 58. minutě nastřelil D.Charypar tyčku a hosté z protiútoku jeli na vynikajícího brankáře Skákalíka, skóre se již nezměnilo a Jičínští se tak radovali ze zisku dvou velice cenných bodů do tabulky.

Fakta - branky Jičína: D.Charypar, Hradec, Šír, Dušička a Pěnkava, as. Pěnkava, Kapoun, Hradec a D.Charypar. Vyloučení 7:8, využití 1:1, v oslabení 1:0. Rozhodčí: Kučera - Jansa, Prchal. 250 diváků. Sestava HC Jičín: Skákalík (Žemlička) - Valentin, Stříteský, Zezulka, Šťastný, Kapoun, Fadrhonc, Hradec, Dušička, Šír, Šoltys, Peřina, Surma, D.Charypar, Dušek, Novotný, Pěnkava a Kriško.

(mj)

HC Litomyšl - HC Jičín 3:5 (0:1,1:3,2:1)

Litomyšl - Další dva důležité body vybojovali muži HC Jičín na ledě v Litomyšli, když předvedli jeden z nejkrásnějších výkonů v letošní sezoně.

Od začátku hráli velice zodpovědně, ale jako už po několikáté se nedařilo dostat puk za záda domácího brankaře. Přece však to byli Jičínští, kteří se ve 13. minutě v oslabení ujali vedení Hradcem z přihrávky Stříteského. O dvě minuty později vystřelil nádherně Dušička, bohužel těsně vedle branky. V 19. minutě domácí trefili pouze tyčku Skákalíkovy branky. Hned od začátku druhé třetiny se domácí snažili o vyrovnání. To se jim povedlo až v končící 30. minutě. Jenže hráči Jičína přidali na důrazu a v polovině 32. minuty využili přesilovku a opět se ujali vedení. Autorem gólu byl D.Charypar z přihrávky Pěnkavy. Po dalších pěti minutách přidal nádhernou bombou Šír třetí gól. Na 4:1 zvyšoval po krásné spolupráci s Pěnkavou D.Charypar. Tak také skončila druhá třetina. Ve třetí části hry to byli opět domácí, kteří se snažili co nejdříve korigovat stav. Povedlo se jim to až ve 47. minutě. V 54. minutě nejprve nepříjemně zazvonila tyčka jičínské branky, ale ještě v této minutě přidal Dušička z přihrávky Hradce pátou branku. Poslední slovo ale přece jen patřilo domácím, kteří na začátku 58. minuty upravili na konečných 3:5 pro Jičín. Dva důležité body si tedy odvezli muži HC Jičín a posílili tak naději na uchování I.VčL v Jičíně.

Fakta - branky Jičína: 2x Charypar, 1x Hradec, Šír a Dušička, as. 3x Pěnkava, 1x Stříteský, Charypar a Hradec. Vyloučení 4:7, využití 0:1, v oslabení 0:1. Rozhodčí: Chlaň - Blumel a Kis. Sestava HC Jičín: Skákalík (Žemlička) - Stříteský, Valentin, Hradec, Dušička, Šoltys, Kapoun, Pěnkava, Peřina, D.Charypar, Šír, Novotný, Šťastný, Dušek, Zezulka, Surma, Fadrhonc.

(mj)


Novopackým se nedařilo

TJ So St. Jesenčany - BK Nová Paka 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)

Nová Paka - Do Chrudimi k utkání s Jesenčany odjeli novopačtí hokejisté opět s prořídlým kolektivem. Zápas začal o čtyřicet pět minut později. Úlohu hlavního rozhodčího převzal chrudimský junior Meduna. Na čarách mu asistovali domácí trenéři Štěpánek a Rosůlek. Od druhé třetiny rozhodoval utkání pardubický Pobuda.

Domácí i hosté začali utkání vlažně a odehráli tak celou třetinu, zřejmě pod dojmem netradičního řízení. V první byl vyloučen jeden hráč z družstva hostí. Domácí přesilovou hru využili dorážkou Kučery, který byl neobsazen. O dvě minuty později chybující hosté dovolili překonat Klika podruhé. V šestnácté minutě se trefil do horního růžku Pavlíčkovy branky Karban. V druhé části pokračovali hosté v malátném výkonu dál. Domácí jejich hru potrestali dvěma brankami. Na čtvrtou branku reagoval Klik střídáním. Brankám nemohl zabránit, protože jeho spoluhráči v obraně dávali soupeři příliš prostoru a neobsazovali atakující protihráče. Od dvacáté páté minuty jejich branku hájil Brendl. Svůj kolektiv podržel v několika případech i díky štěstí. Sedm minut před koncem druhé třetiny přihrál od modré Šmika na Rychlovského, postaveného na brankové čáře. Najíždějící Nedomlel dostal kotouč v pravý okamžik. Bylo sníženo a přišla i chuť po dosažení lepšího výsledku. Do samostatného úniku se dostal Sucharda, ale výtečného Pavlíčka nepřekonal.

V poslední třetině se hosté probudili a začali se více snažit. Dvě minuty před půlením poslední třetiny byl vyloučen domácí Kusý a za okamžik šel za ním jeho spoluhráč Kuchar. Hosté střelou Pepy Křížka od modré díky teči Nedomlela a domácího hráče snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel po výměně stran prohrál ve svém pásmu vhazování Nedomlel. Okamžitá střela Kopáčka dostala domácí opět do náskoku. Hosté se místo snažení dopustili přestupku. Na trestnou šel Petr Křížek. Domácí přesilovou hru využili Kucharem. Útočné snažení hostí nebralo konce, ale zapomínali na zadní vrátka, kde domácí trestali. Skóre uzavřel domácí Kučera. Hosté nedokázali překonat domácího Pavlíčka z mnoha samostatných úniků. Dvakrát Sucharda a Kolovratník. Dobrou šanci měli Rychlovský, Kubálek i Šmika, ale nebyli úspěšní, a tak si domů přivezli debakl.

Branky Nová Paka: Kučera 3, Sokol, Šíla, Kopáček a Kuchar - Nedomlel 2, Karban, as. Šmika 2, Rychlovský aj. Křížek. Rozhodčí: Pobuda - Meduna, Rosůlek. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:2. Diváků: 100. Sestava BK: Klik, 25'Brendl - J. Křížek, L. Kolovratník, Karban, P. Křížek - Kubálek, Langmajer, Sucharda 30'Rejthárek - Rychlovský, P. Šmika, Nedomlel.

(bš)


1. ročník turnaje starých gard

memoriál Vladislava Bosáka (Hasana)

4. února od 12.00 do 18.00 hodin v jičínském Sportovním areálu. Kategorie: muži nad 35 let (4+1). Zúčastní se 8 týmů a hrát bude každý s každým. Hrací doba je 11 minut). Ceny obdrží první tři mužstva, nejlepší střelec a nejlepší hráč. Pořadatelem je Javůrkova louka.


Novopacká NHL

(20.1.) Max Nová Paka - TJ Sokol Martinice 5:3 (0:1,3:1,2:1) Vítězstvím si Max udržel kontakt s předními celky a podstatně se tak vzdálil od posledního místa. Branky: Plecháč 3, Horáček a Krejčí - Hádek, Bartoš, Doubravský.

(21.1.) TJ Sokol Martinice - HC Claudie Dobrá Voda 7:2 (2:0,3:1,2:0) Souboj prvního s posledním vyzněl lépe pro Martinice, kteří si tak udrželi přes prohru s Maxem první příčku. Branky: Bartoš 3, Cejnar 2, Hádek a Marks - Zinecker a Novák.

(24.1.) TJ Jilemnice - HC Aron Nová Paka 5:3 (:0,1:2,2:1) Proti minimálnímu počtu hráčů Jilemnice si hráči Nové Paky nedokázali poradit. Neproměnili ani vyložené šance, a tak museli odejít z ledu poraženi. Branky: Skalický 3, Prokůpek a Hašek - Satranský, Landfeld a Šmika.

(28.1.) Grey Grizzlies Hořice - Max Nová Paka 8:2 (3:0,3:1,2:1) Poslední utkání druhého kola přineslo jednoznačné vítězství hořického nováčka. Branky: P. Pospíšil 2, Knap 2, Kubišta, Palouš, Jalový a Zahradník - Plecháč a Rykl.

(bš)

Tabulka novopacké NHL

1.TJ Sokol Mart.61342:3313
2.Grey Grizzl.Hoř.52344:3512
3.TJ Jilemnice51443:3711
4.HC Aron Nová P.51435:3411
5.Max Nová Paka41533:419
6.HC Claudie D.Voda12734:514


OZNÁMENÍ AQUA CENTRA

V pátek 2. února (pololetní prázdniny) bude bazén jičínského AQUA CENTRA pro veřejnost otevřen: 6.00-8.00 hod. - kondiční plavání bez atrakcí, 8.00 - 21.00 hod.- plné využití, 15.00 - 21.00 - sauny a masáže. Vstupné: děti 1 hodina 30 Kč (2 hodiny 50 Kč), dospělí 1 hodina 50 Kč (2 hodiny 70 Kč).


Hokej: únorová utkání

HC JIČÍN - muži

4.2.Choceň - Jičín17.00
7.2.Jičín - Třebechovice18.00
11.2.Hlinsko - Jičín17.00
14.2.Trutnov - Jičín18.00
18.2.Jičín - Náchod17.00
21.2.Havl.Brod B - Jičín18.00
25.2.Jičín - Litomyšl17.00

Junioři

2.2.Jičín - Lomnice18.00
3.2.Kutná Hora - Jičín16.30
9.2.Nová Paka - Jičín18.00
10.2.Jičín - Hlinsko17.00
16.2.Vrchlabí - Jičín17.30
17.2.Lomnice - Jičín17.00
24.2.Jičín - Kutná Hora17.00

Starší žáci + mladší žáci

(Mladší žáci hrají o 2 h později)

3.2.Třebechovice - Jičín9.00
4.2.Lomnice n/P - Jičín9.00
10.2.Vrchlabí - Jičín9.00
11.2.Jičín - Hronov9.00
17.2.Nový Bydžov - Jičín9.00
18.2.Jičín - Trutnov9.00
24.2.Opočno - Jičín9.00
25.2.Jičín - Třebechovice9.00

Elévové + přípravky

(Přípravky hrají o 1,5 h později)

4.2.Jičín - Dvůr Králové9.00
10.2.Jičín - Hronov9.00
18.2.Nový Bydžov - Jičín9.00
25.2.Opočno - Jičín9.00

BK NOVÁ PAKA - muži

4.2.Hronov - Nová Paka17.00
7.2.Nová Paka - Polička18.00
11.2.Nový Bydžov - N.Paka17.00
14.2.Nová Paka - Opočno18.00
18.2.St.Jesenčany - N.Paka17.00
21.2.Náchod B - Nová Paka18.00
25.2.Nová Paka - Lomnice17.00

Junioři

2.2.Vrchlabí - Nová Paka17.30
3.2.Nová Paka - Hlinsko17.00
9.2.Nová Paka - Jičín18.00
10.2.Lomnice - Nová Paka17.00
16.2.Nová Paka - Kutná Hora18.00
17.2.Nová Paka - Vrchlabí17.00
24.2.Hlinsko - Nová Paka17.00

Starší žáci + mladší žáci

(Mladší žáci hrají o 2 h později)

3.2.Litomyšl - Nová Paka9.00
4.2.Nové Město - Nová Paka9.00
10.2.Nová Paka - Jaroměř8.30
11.2.Náchod - Nová Paka9.00
17.2.N.Paka - Dvůr Králové8.30
18.2.Polička - Nová Paka9.00
24.2.Choceň - Nová Paka9.00
25.2.Nová Paka - Litomyšl8.30

Elévové + přípravky

(Přípravky hrají o 1,5 h později)

4.2.Náchod - Nová Paka9.00
11.2.Nová Paka - Nové Město8.30
24.2.Nová Paka - Vrchlabí8.30
18.2.N.Paka - Dvůr Králové8.30
25.2.Trutnov - Nová Paka9.00


Dřevěnice vyhrála

Volejbalový oblastní přebor mužů měl na pořadu zápas Dřevěnice - Hořice, tedy okresní derby. Dřevěnice vyhrála dvakrát 3:2 po dramatickém, i když nijak kvalitním volejbale. Další výsledky: Broumov - VK Hradec Králové 0:3 a 1:3, Vamberk - Rychnov 3:2 a 3:0, Jaroměř - Police 3:2 a 3:0. Zápas Slávie Hradec Králové B - Vrchlabí byl odložen.

(n)

Tabulka OP mužů

1.Vamberk2219358:2141
2.Police n/M2214846:3436
3.Sl Hr.Kr.B2013747:3233
4.VK Hr.Král.22111143:4033
5.Dřevěnice22111144:4233
6.Jaroměř22111142:4133
7.Rychnov n/K22111138:4333
8.Vrchlabí20101043:4130
9.Hořice2251731:5627
10.Broumov2231919:6125


Nábor do juda

Jičín - Chcete získat důvěru ve vlastní síly? Pak právě pro vás pořádá oddíl SKP JUDO Jičín po celý únor nábor nových členů. Hlásit se mohou chlapci i děvčata ve věku 7 - 14 let každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 16.30 hodin ve Sportovním areálu v tělocvičně juda, kdy probíhají tréninky nováčků.

(ps)


Těsná prohra kuželkářů

Jičín - Další mistrovské utkání 3.kuželkářské ligy sehrálo A družstvo SKK Jičín na kuželně v Náchodě. I když se všichni doslova vyhecovali k výborným výkonům, bohužel závěrečné dvojice mladých hráčů Pavel Kříž a Jirka Kapucián utkání psychicky nezvládla. Nyní se musí Jičínští v sobotu plně soustředit a pokusit se získat dva body s týmem KK Vysoké Mýto, neboť střed tabulky je velmi vyrovnaný a každá ztráta bodu na domácí půdě může v závěrečném hodnocení chybět.

SKK Primátor Náchod - SKK Jičín 12:4 (5205-5182) M.Gajdoš 903 - V.Řehák 882, O.Gutwirth 868 - Z.Dymáček 842, J.Doucha 850 - J.Soukup 885, Z.Mařák + Š.Schuster 805 - P.Louda 876, T.Majer 893 - J.Brumlich 882, V.Brožek 886 - P.Kříž + J.Kapucián 815. Další výsledky 13. kola: Lokomotiva Liberec - SK Solnice 14:2 (5351-5085), Akuma Mladá Boleslav - Slovan Jirkov B 13:3 (4927-4696), Start Rychnov n/K - KK Sadská 12:4 (5102-4982), Lokomotiva Ústí n/L - Hvězda Trnovany B 1:15 (4835-5012), KK Vysoké Mýto - Bižu Jablonec n/N 14:2 (5115-4946).

(fk)

Tabulka po 13. kole

1.Liberec1111152:5623
2.Mladá Bol.814115:9317
3.Náchod B805128:8016
4.Jablonec724113:9516
5.Rychnov715106:10215
6.V.Mýto706116:9214
7.Jičín535103:10513
8.Sadská436102:10611
9.Trnovany B42791:11710
10.Solnice50890:11810
11.Jirkov B41879:1299
12.Ústí n/L101253:1552


Pačtí otužilci byli vidět

Nová Paka - Novopačtí zimní plavci se druhou lednovou sobotu zúčastnili 30. ročníku Setkání otužilců na Metuji, které uspořádal Sportovní klub dálkového plavání a sportovního otužování Výtahy Náchod - Metujští tygři. Při teplotě vzduchu dva stupně Celsia a teplotě vody nula stupňů Celsia se na tratích 250 m, 500 m a 750 m zúčastnilo celkem šest novopackých plavců, kteří byli, zvláště mezi těmi nejvyspělejšími otužilci, plavajícími 750 m, vidět. V hlavní kategorii na 750 m se umístil packý Josef Cogan na třetím místě v čase 9:30. Závod vyhrála Dana Zbořilová z domácího oddílu za 8:40, druhý skončil Petr Mihola z Brna. Z dalších packých otužilců se na 6.-7. místě umístil Václav Pačesný (10:19), 15. Zdeněk Sucharda (11:37), 19. Jan Vágenknecht (15:20). Mezi 62 plavci z osmnácti oddílů z celé České republiky měli novopačtí zimní plavci, po domácích otužilcích, druhé největší oddílové zastoupení. Projevilo se to rovněž v bodované nejvyšší kategorii, kde Novopačtí získali 510 bodů do Poháru zimního plavání.

Další dva zástupci novopacké Karavany startovali na 250 m, kde se umístil Jiří Fink na 13. místě, na 500 m skončil Luboš Polivka devátý.

(bas)


Pozvánka na ligovou házenou

Sobota 3. února od 18 hodin

AGS HBC Jičín - SHK Louny - Litvínov

Přijďte naše hráče povzbudit!


Oblastní přebor volejbalistek

V oblastním přeboru volejbalistek Jičín v Pardubicích nehrál. Zápasy byly odloženy, bohužel před uzávěrkou našeho listu ještě nebylo známé přesné datum. Zbývající výsledky: Žacléř - Start Náchod 3:0 a 3:0, Trutnov - Sl Hradec Králové A 1:3 a 0:3, Malšovice - Jilemnice 3:0 a 3:2, Staré Město Náchod - Červený Kostelec 3:0 a 3:0.

(n)

Tabulka OP žen

1.Sl Hr.Kr.A2219360:1741
2.St.Město2216652:2838
3.Jilemnice2215753:3737
4.Žacléř2214848:3736
5.Pardubice A2014650:2634
6.Malšovice2281437:5130
7.St. Náchod2281434:4930
8.Trutnov2251731:5827
9.Jičín A2061428:4926
10.Č.Kostelec2231921:6225


Vynikal pouze Ondra Stěhulka

BSK TJ Jičín B - TJ Turnov 84:71 (20:11,22:17,16:20,26:22)

Jičín - Basketbalová oblastní soutěž mužů pokračovala dalším kolem, ve kterém béčko Jičína hostilo celek Turnova. Ten, kdo se přišel podívat na jasné vítězství domácích, byl zklamán. Ještě tak v první čtvrtině to bylo chvílemi k dívání, pak však jičínští borci přišli na to, že tenhle soupeř je nemůže vážněji ohrozit a zcela se přizpůsobili tomu, co hráli hosté. Ti tak trochu zahrozili jen ve třetí části, ale to bylo vše. A tak jediný moment, kdy si zhruba padesátka diváků mohla zatleskat, byla 37. minuta, kdy Zd. Maxa překonal hranici 11000 nastřílených bodů v dresu Jičína (nutno dodat, že se ale tentokrát dost potrápil). Jinak byl k vidění jen odvar tréninkové "čunči", ve které svým výkonem vynikal jedině Ondra Stěhulka. V dalším kole (11. února) hostí Jičín B tým Chrudimi.

Fakta - body Jičína: O.Stěhulka 29, Zd.Maxa 11, D.Vošvrda 10, Pe.Kubálek 8, J.Šindelář 6, D.Streubel a M.Kopecký po 4, P.Šatný, K.Horyna a J.Vízek po 3, A. Letko 2. OCH - 20:18, tr. hody - 14/7:15:5, trojky - 3:4. Utkání s přehledem řídili rozhodčí K.Rádle a J.Čermák.

(kk)


Poradili si s Novým Bydžovem

Nová Paka - Minulou sobotu zahájilo novopacké basketbalové béčko druhou část basketbalové soutěže utkáním na vlastní palubovce s celkem Nového Bydžova. Sokolům se po vítězství v Novém Bydžově podařilo porazit snaživý celek hostí i na domácí půdě a zapsat si tak dva body do tabulky, ve které obsazují i nadále druhé místo.

Sokol Nová Paka - Jiskra Nový Bydžov 96:80 (16:14, 23:21, 28:16, 29:29)

Po celkem vyrovnaném poločase (39:35), který sokolové vyhráli pouze o čtyři body, rozhodli o svém vítězství ve třetí desetiminutovce, kterou vyhráli 28:16. V poslední čtvrtině již kontrolovali svůj náskok a neumožnili svému soupeři bodové snížení. V celku sokolů opět zazářili dorostenec Vondráček a pendl z A celku Celjak, kteří zatížili konto novobydžovských basketbalistů dohromady třiasedmdesáti body. Body Nová Paka: Vondráček 44, Celjak 29, Kocourek a Antoš po 6, Haratický 4, Kraus 3, Bekr a Sucharda po 2. Příští utkání hraje novopacké béčko opět doma. V sobotu 10. února hostí basketbalisty z Přelouče a o den později basketbalisty pardubického Sokola.

(bas)


Nové Noviny