Foto - Video Pokorný

Nová Paka - Firma byla založena v roce 1991. Od začátku se věnuje oboru foto - video, a to jak v obchodní činnosti, tak v oblasti služeb. V oboru foto nabízíme, včetně sběru barevných zakázek, kde spolupracujeme přímo s laboratoří Fuji, fotografování na průkazové fotografie, drobné ateliérové práce, fotoreportáže ze svatebních obřadů, maturitních plesů, na přání i smutečních obřadů. Dále pak reagujeme na přání zákazníků, jako jsou fotografie automobilů pro celní úřad, fotografie ubytovacích kapacit do katalogů, fotodokumentace staveb, pojistných událostí atd. Mezi fotoslužby zahrnujeme i reprodukční práce, které mohou využít ti, kteří ztratili film nebo potřebují zhotovit z archivních snímků bez negativu .Specifikem, které je součástí fotoslužeb, je přenos fotografií na keramické podklady. Tato služba umožňuje přenos obrazových, ale i textových podkladů na hrníčky, talíře a oválky. S hrníčkem a talířkem může zákazník získat pěkný dárek, firma pak zajímavý originální reklamní předmět. Oválek je využíván zákazníky jako smuteční fotografie na náhrobní desky. K této službě stačí dodat pouze fotografii a ostatní je už záležitostí firmy, což znamená, že keramika je součástí dodávky.

Ve video službách nabízí firma Foto - Video Pokorný reportáže ze svatebních obřadů, křtin, vítání občánků a maturitních plesů. Specifikem videoslužeb je přepis amatérských filmů N8, S8 a 16 mm na videozáznam. Zákazníkovi tak odpadá náročná projekce se zatemňováním.

V obchodní části firma nabízí zákazníkům široký sortiment černobílých a barevných filmů většiny standardních značek, velký výběr fotoalb, rámečků, euroclipů, fotopřístrojů, fotopříslušenství, stativů a baterií, z videooblasti pak videokamery, kazety, brašny, akumulátory, světla a další příslušenství. Na pultě naší prodejny naleznete i dalekohledy a dia sortiment. Samozřejmostí je možnost objednávkového prodeje jak fotografických zrcadlovek, videokamer, tak i drobností, jako jsou speciální filtry, úchytky na video kamery apod. Zákazníkovi nabízíme i poradenskou činnost k danému problému či požadavku, v čemž nám pomáhá i prodej časopisu Photo life.

Pro naše zákazníky jsme k dispozici v prodejně firmy ve všední dny i v sobotu na adrese Nová Paka, Budečská 294 (u tržnice) nebo na telefonu 0434 62167 a 0603 824 360.

(VAD-PI)


Klub podnikatelů Novopacka ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou připravuje na 24. a 25. září 1998 prezentační akci pod názvem

NOVOPACKÁ VÝSTAVA

Připravená výstava je jedinečnou příležitostí pro všechny živnostníky a podnikatele z Nové Paky a okolí. Svou aktivní účastí může každý z vystavovatelů představit služby a výrobky svých firem široké veřejnosti a získat tak novou klientelu. Slavnostního zahájení se zúčastní významné osobnosti veřejného života.

Místo konání: velký sál bývalé Velvety v Nové Pace.

Vzhledem k omezenému prostoru neodkládejte svoji registraci !!

Bližší informace a registrace vystavovatelů na adrese:

paní Rulfová, Lomnická 81, 509 01 Nová Paka, tel. 0434/621090-2


NĚCO VÁM SCHÁZÍ?

Zaujal Vás obal těchto novin? Celý čtrnáctideník Nové Noviny je k dostání u všech prodejců tisku i na Novopacku.

Velmi rádi uvítáme další spolupracovníky a dopisovatele z Novopacka.

Adresa redakce: 17. listopadu 861, 506 01 Jičín, tel.: 0433/523 443, fax: 0433/522 604.index